oem-retail soft co.,ltd
Jakość jest pierwsza, uczciwa usługa to baza, dobra cena to wyższa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlucz licencyjny Adobe Photoshop Cs6

Globalna aktywacja FileMaker Pro 18

Certyfikaty
Chiny oem-retail soft co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Bardzo dobry partner w oprogramowaniu, dobra cena i ciepła obsługa, myślę, że możemy pracować cały czas

—— John mak

najbardziej wiarygodny dostawca, jaki kiedykolwiek widziałem. z przyjemnością poradzę sobie z tobą, dzięki

—— Daniel camiel

Im Online Czat teraz

Globalna aktywacja FileMaker Pro 18

Global Activation FileMaker Pro 18
Global Activation FileMaker Pro 18 Global Activation FileMaker Pro 18

Duży Obraz :  Globalna aktywacja FileMaker Pro 18

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: FileMaker
Orzecznictwo: software
Numer modelu: Pro 18

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: cheap
Szczegóły pakowania: cyfrowe wysyłanie pocztą
Czas dostawy: 1 GODZINA
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Transferwise, Payoneer
Możliwość Supply: 100 sztuk / dzień
Szczegółowy opis produktu
klucz: Cyfrowy Język: Wielo
Aktywacja: aktywacja online Jakość: 100% aktywowane
Dostawa: e-mail lub skype obszar aktywacji: Globalny aktywny
OS: Windows Powiązany adres e-mail: object(Yaf_Exception_LoadFailed_Controller)#14 (8) { ["string":"Exception":private]=> string(0)
High Light:

Global Activation FileMaker Pro 18

,

Online Code FileMaker Pro 18

,

Activation FileMaker PC Retail License

 

FileMaker Pro 16 Mac / Win Retail Box V16 Kod online FileMaker Pro 18 Dostępny

 

Globalna aktywacja FileMaker Pro 18 Licencja detaliczna Mac / PC Najnowsza wersja

 

FileMaker Pro 18 Advanced

Co jest wliczone

Wersja elektroniczna FileMaker Pro 18 Advanced zawiera łącze do pobrania certyfikatu licencji w celu instalacji oraz łącze do pobrania oprogramowania produktu.Ten pakiet zawiera przewodnik instalacji online.

Wersja pudełkowa zawiera klucz licencyjny do instalacji i łącze do pobrania oprogramowania.

FileMaker Pro Advanced wyświetli i będzie obsługiwał język używany przez system operacyjny komputera.

Obsługiwane języki to: globalny angielski, francuski, włoski, niemiecki, szwedzki, japoński, holenderski, hiszpański, chiński uproszczony, koreański i portugalski brazylijski.

 

Globalna aktywacja FileMaker Pro 18 0

Im więcej wiesz i używasz FileMaker Pro, tym bardziej będziesz zadowolony z nowego FileMaker Pro 18. W porównaniu z wersją 16 i zeszłoroczną wersją FileMaker Pro 17, jest mniej użytkowników niż nowych użytkowników.Jednak firma pracuje nad tym, aby to potężne narzędzie było miejscem, w którym ludzie mogliby tworzyć własne aplikacje.

To jest docelowy użytkownik FileMaker Pro, rozwijają aplikacje na Maca, Windowsa i iOS działające w FileMaker.Jeśli jednak jesteś użytkownikiem długoterminowym lub korzystasz z komputera Mac od wielu lat, nigdy nie będziesz traktować FileMaker Pro jako aplikacji bazodanowej, a ta aktualizacja

Nowe funkcje w Filemaker Pro 16:

Okno obiektu układu.Uzyskaj hierarchiczną listę wszystkich obiektów w układzie.Wybierz obiekt i natychmiast wprowadź zmiany bez rozgrupowania grupy.Ponadto w układzie można łatwo znaleźć ułożone lub ukryte obiekty.

Marka.W jednym prostym kroku możesz utworzyć okno, które automatycznie zmienia rozmiar i jest prawidłowo umieszczone na ekranie głównym.Użytkownik może otwierać inne okna lub pliki bez uprzedniego zamykania karty.

Nowy interfejs FileMaker Pro w systemie operacyjnym Windows.Dzięki zupełnie nowemu interfejsowi użytkownika uzyskasz bardziej oryginalne wrażenia z systemu operacyjnego Windows w FileMaker Pro.

Skopiuj i wklej listę wartości.Kopiowanie i wklejanie listy wartości w FileMaker Pro pozwala zaoszczędzić cenny czas programowania.

Zmienne w odniesieniach do źródeł danych FileMaker.Dynamicznie otwieraj hostowane pliki FileMaker, określając zmienne podczas wybierania ścieżek plików.

Ulepszone opcje cURL.Dostępnych jest ponad 90 opcji cURL do wyboru i łatwe tworzenie szczegółowych wywołań sieciowych HTTP / HTTPS w celu żądania danych JSON z innych aplikacji za pośrednictwem REST API.

Funkcja JSON.Użyj wstępnie zdefiniowanych funkcji, aby uprościć analizowanie i generowanie

Jednak łatwo jest mieć setki tysięcy ludzi, którzy używają tej aplikacji, nawet o tym nie wiedząc.Są to pracownicy firmy, którzy wykonują swoją pracę i polegają na tym, jak wyglądają narzędzia do zarządzania zasobami ludzkimi lub narzędzia do inwentaryzacji.FileMaker to nie Xcode firmy Apple, nie jest to prawdziwa samodzielna aplikacja, ale aplikacja, która umożliwia uruchomienie w FileMaker.

FileMaker Pro zawsze pomagał Ci tworzyć te aplikacje (producenci baz danych nazywają to rozwiązaniem) i pomagał Twoim użytkownikom kontynuować pracę.

przenieść się


Rzeczywiście, rozwiązanie FileMaker Pro było już aplikacją, zanim użyliśmy tego terminu.Obecnie firma nadal stara się pozbyć zakurzonej bazy terminologicznej i sprawić, by ludzie myśleli o niej jak o zeszłorocznej platformie do tworzenia aplikacji FileMaker Pro 17.

W zeszłym roku w FileMaker Pro 17 to naprawdę przyciągnęło uwagę ludzi.Obecnie firma rozwinęła się dalej, opisując serię narzędzi w ramach Platformy Innowacji w Miejscu Pracy.

Jest to pojęcie stosunkowo ogólne, ale może mieć szersze znaczenie, jak FileMaker Pro 18. Dla tak szerokiego grona użytkowników jego funkcja jest po prostu śmieszna.Czasami przypomina to użycie rakiety Saturn V do podnoszenia marmuru.Jednak bez względu na to, czy Twoje potrzeby są małe, czy tylko narzędzia zdominowane przez świat, FileMaker Pro może nie tylko spełnić Twoje potrzeby, ale także fascynować jak gra.

Tak było od początku 1985 r. (Czyli dekady temu) i chociaż zmienia się położenie w rozwoju aplikacji, jest dokładnie tak samo dzisiaj.Te same zaawansowane funkcje i ta sama wciągająca jakość.

nowy użytkownik

Globalna aktywacja FileMaker Pro 18 1
FileMaker Pro 18 nie dodaje wielu funkcji dla nowych użytkowników, ale są dwie główne funkcje aktualizacji.Przede wszystkim dla osób, które faktycznie tworzą rozwiązania bazodanowe, sposób pozyskiwania informacji do bazy danych po raz pierwszy został znacznie ulepszony.

Na przykład, być może najbardziej powszechnym sposobem wprowadzania danych jest po prostu wpisanie danych i wprowadzenie informacji kontaktowych, które pojawiają się podczas pracy.Można jednak również użyć istniejących informacji, aby uruchomić rozwiązanie lub aplikację bazodanową, co zostało ulepszone.

Pozostałe produkty:

okno dialogowe: Pakiet biurowy Microsoft Office:
Windows 10 pro OEM 32-bitowy / 64-bitowy angielski / hiszpański / francuski Office 2019 Pro / H&B / H&S / Wersja detaliczna / Naklejka PKC / OEM / COA
Windows 10 pro Retail USB 32-bitowy / 64-bitowy angielski Office 2016 Pro / H&B / HS / Pro Plus Version / PKC / OEM / Naklejka COA
Windows 8.1 pro OEM 32-bitowy / 64-bitowy angielski / pełna wersja Office 2013 Prp / H&B / HS / Pro Plus Wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Windows 8.1 pro Retail 32-bitowy / 64-bitowy angielski / pełna wersja Wersja detaliczna pakietu Office 2010 Pro / Naklejka PKC / OEM / COA
Windows 7 pro OEM 32-bitowy / 64-bitowy angielski / hiszpański Zapytanie o produkty Adobe
Windows 7 pro Retail 32-bitowy / 64-bitowy angielski / pełna wersja Serwer MS Windows:
klawisz Windows i certyfikat autentyczności: Standardowa wersja OEM systemu Windows Server 2016 R2 w języku angielskim / hiszpańskim / innym
naklejka na klucz Windows 10 pro / home Standardowa wersja OEM systemu Windows Server 2012 R2 w języku angielskim / hiszpańskim / innym
naklejka na klucz Windows 8 / 8.1 pro Standardowa wersja detaliczna systemu Windows Server 2012 R2 w języku angielskim / arabskim / hiszpańskim / innym
Naklejka na klucz do systemu Windows 7 pro / hp Wersja OEM systemu Windows Server 2008 R2 w języku angielskim / arabskim / hiszpańskim / innym
 

Szczegóły kontaktu
oem-retail soft co.,ltd

Osoba kontaktowa: Edwin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)