Jakość jest pierwsza, uczciwa usługa to baza, dobra cena to wyższa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlucz produktu PC

Zawartość licencji PC Klucz produktu No Language Limited Factory Sealed Oem Pack

Certyfikaty
dobra jakość Windows 10 Professional License Key na sprzedaż
Opinie klientów
Bardzo dobry partner w oprogramowaniu, dobra cena i ciepła obsługa, myślę, że możemy pracować cały czas

—— John mak

najbardziej wiarygodny dostawca, jaki kiedykolwiek widziałem. z przyjemnością poradzę sobie z tobą, dzięki

—— Daniel camiel

Im Online Czat teraz

Zawartość licencji PC Klucz produktu No Language Limited Factory Sealed Oem Pack

Chiny Zawartość licencji PC Klucz produktu No Language Limited Factory Sealed Oem Pack dostawca
Zawartość licencji PC Klucz produktu No Language Limited Factory Sealed Oem Pack dostawca Zawartość licencji PC Klucz produktu No Language Limited Factory Sealed Oem Pack dostawca

Duży Obraz :  Zawartość licencji PC Klucz produktu No Language Limited Factory Sealed Oem Pack

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: MS
Orzecznictwo: soft
Numer modelu: win10 pro

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20SZT
Cena: cheap and negotiable
Szczegóły pakowania: plastikowa torba przez DHL
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Transferwise, Payoneer
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zawartość: licencja Język: Multi language
Klawisz: Oem lub Retail Aktywacja: Aktywacja online w 100%
Jak wysłać: e-mail i pakiet DHL Powierzchnia: Globalne aktywacje
Gwarancja: 100% pracy Kluczowe życie: Okres istnienia

Globalna aktywacja Klucz produktu Windows 10 Pro, licencja na produkt Win 10 Pc

Windows 10 pro Przegląd

Windows to system operacyjny, który został wprowadzony przez Microsoft około 30 lat temu, a ponieważ jest to pierwsza publikacja, stał się najpopularniejszym systemem operacyjnym na całym świecie. Naklejka Windows 10 pro coa Od połowy lat 80. Windows pojawił się w wielu wersjach, w tym Windows 95, 98, 2K, XP, Vista, 7, 8, 8.1, a teraz 10. Windows automatycznie skaluje się, aby spełnić wymagania twojego komputera display: dokonuje tego, badając rozmiar i gęstość pikseli - lub PPI, piksele na cal ekranu, a następnie wybierając odpowiedni poziom skalowania. Co najlepsze, teraz działa poprawnie z ustawieniami wielu wyświetlaczy i można skonfigurować każdy ekran niezależnie.

Gwarancja:

1. Dostawa klucza produktu w ciągu 10 minut po otrzymaniu pieniędzy.

2. Aktywacja online w 100% dla wszystkich kluczy, bez ograniczeń obszaru.

7 x 24 godziny ciepłej usługi

3. Klucz jest gwarantowany Lifetime

4. Brak ograniczeń językowych, Wymień za darmo po raz pierwszy, jeśli nie działa.

5. Naklejka Coa jest z hologramem w wysokiej jakości, dostępna jest powłoka na zarysowania. wysłać jako dokument.

6. Pakiet Oem Pack jest fabrycznie zaplombowany.

Klucz produktu PC

Funkcje:

Oryginalny klucz Oem z MS

Globalny obszar 100% aktywacji online

Kluczem jest czas życia pracy

Naklejka Coa i opakowanie OEM są dostępne

pakiet językowy angielski / francuski / hiszpański dla systemu Windows 10 pro oem pack,

Roaming z Windows To Go
Dyski Windows To Go można uruchamiać na wielu komputerach. Gdy obszar roboczy Windows To Go zostanie po raz pierwszy uruchomiony na komputerze-hoście, wykryje cały sprzęt na komputerze i zainstaluje potrzebne sterowniki. Gdy obszar roboczy Windows To Go zostanie następnie uruchomiony na tym komputerze hosta, będzie mógł zidentyfikować komputer hosta i automatycznie załadować poprawny zestaw sterowników.
Aplikacje, których chcesz użyć w obszarze roboczym Windows To Go, powinny zostać przetestowane, aby upewnić się, że obsługują one również roaming. Niektóre aplikacje wiążą się ze sprzętem komputerowym, co powoduje trudności, jeśli obszar roboczy jest używany z wieloma komputerami-hostami.

Inne produkty dostępne :

Windows box: Pakiet biurowy Microsoft Office:
Windows 10 pro OEM 32 bit / 64 bit angielski / hiszpański / francuski Biuro 2019 Pro / H & B / H & S / Wersja detaliczna / Naklejka PKC / OEM / COA
Windows 10 pro Retail USB 32 bit / 64 bit angielski Wersja Office 2016 Pro / H & B / HS / Pro Plus / Naklejka PKC / OEM / COA
Windows 8.1 pro OEM 32 bit / 64-bitowy angielski / Pełna wersja Office 2013 Prp / H & B / HS / Pro Plus Wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Windows 8.1 pro Retail 32 bit / 64 bit angielski / Pełna wersja Wersja detaliczna Office 2010 Pro / Naklejka PKC / OEM / COA
Windows 7 pro OEM 32 bit / 64 bit angielski / hiszpański Zapytanie o produkty Adobe
Windows 7 pro Retail 32 bit / 64 bit angielski / Pełna wersja Serwer MS Windows:
Windows key & COA: Wersja standardowa systemu Windows Server 2016 R2 Wersja angielska / hiszpańska / inna
naklejka na klucze do okna Windows 10 / home Wersja standardowa systemu Windows Server 2012 R2 w wersji angielskiej / hiszpańskiej / innej
naklejka na klucze do systemu Windows 8 / 8.1 pro Windows Server 2012 R2 standard Wersja detaliczna angielski / arabski / hiszpański / inny
Naklejka na klucz do systemu Windows 7 pro / hp Wersja OEM systemu Windows Server 2008 R2 angielski / arabski / hiszpański / inny

skontaktuj się ze mną pls

Edwin

Sk_ype: kxzwankxz

Em_ail: kxzwan@126.com

-----------------------

Uwaga: treść tego artykułu jest skondensowana z rozdziału Urządzenia w Przewodniku po Windows 10, który jest obecnie opracowywany. Planuję mieć wczesną wersję tego niedrogiego e-booka dostępnego na czas, aby uruchomić Windows 10 29 lipca.
System Windows działa teraz na niesamowitej różnorodności urządzeń, z których niektóre oferują obecnie ekrany o niezwykle wysokiej rozdzielczości. W systemie Windows 8 firma Microsoft wprowadziła funkcję skalowania ekranu, którą po raz pierwszy zaprezentowała w 2003 r., Umożliwiając użytkownikom skalowanie interfejsu użytkownika systemu Windows, tak aby wyświetlał się poprawnie na ekranach o wysokiej rozdzielczości. Jednak skalowanie wyświetlania często kończyło się na starszych aplikacjach i nie można było go poprawnie skonfigurować przy użyciu wielu wyświetlaczy, z których każdy mógł mieć różne potrzeby skalowania.
System Windows 10 automatycznie konfiguruje domyślny poziom skalowania dla każdego ekranu. Ale w zależności od potrzeb ten automatyczny wybór może nie być idealny. Na szczęście możesz to zmienić.
Możesz to zrobić, przechodząc do Ustawień, Systemu, Wyświetlacza. (Lub, po prostu kliknij prawym przyciskiem pulpit i wybierz Ustawienia wyświetlania z wyskakującego menu, które się pojawi.)

Wcześniejsze

Obszar roboczy Windows To Go działa tak, jak każda inna instalacja systemu Windows z kilkoma wyjątkami. Te wyjątki to:
Wewnętrzne dyski są w trybie offline. Aby zapewnić, że dane nie zostaną przypadkowo ujawnione, wewnętrzne dyski twarde na komputerze hosta są domyślnie nieaktywne po uruchomieniu w przestrzeni roboczej systemu Windows To Go. Podobnie, jeśli dysk Windows To Go zostanie włożony do działającego systemu, dysk Windows To Go nie będzie wyświetlany w Eksploratorze Windows.
Moduł Trusted Platform (TPM) nie jest używany. Podczas korzystania z szyfrowania dysków funkcją BitLocker hasło bezpieczeństwa przed uruchomieniem systemu będzie używane dla bezpieczeństwa, a nie dla modułu TPM, ponieważ moduł TPM jest powiązany z określonym komputerem, a dyski systemu Windows To Go będą się przemieszczać między komputerami.
Hibernacja jest domyślnie wyłączona. Aby zapewnić, że obszar roboczy Windows To Go jest w stanie poruszać się między komputerami, hibernacja jest domyślnie wyłączona. Hibernację można ponownie włączyć za pomocą ustawień zasad grupy.
Środowisko odzyskiwania systemu Windows nie jest dostępne. W rzadkich przypadkach, gdy trzeba odzyskać dysk Windows To Go, należy go ponownie odtworzyć przy użyciu nowego obrazu systemu Windows.
Odświeżanie lub resetowanie obszaru roboczego Windows To Go nie jest obsługiwane. Resetowanie do standardu producenta dla komputera nie ma zastosowania, gdy uruchomiono obszar roboczy Windows To Go, dlatego funkcja została wyłączona.
Aktualizacja obszaru roboczego Windows To Go nie jest obsługiwana. Starsze obszary robocze Windows 8 lub Windows 8.1 Windows To Go nie mogą zostać uaktualnione do obszarów roboczych systemu Windows 10, ani obszary robocze systemu Windows 10 Windows To Go nie mogą zostać uaktualnione do przyszłych wersji systemu Windows 10. W przypadku nowych wersji obszar roboczy musi zostać poddany ponownej obróbce ze świeżym obrazem. obraz systemu Windows.

Szczegóły kontaktu
oem-retail soft co.,ltd

Osoba kontaktowa: Edwin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)