Jakość jest pierwsza, uczciwa usługa to baza, dobra cena to wyższa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKlucz produktu PC

Windows 10 Pro Oem Key Code 100% aktywacja online Klucz detaliczny Wygraj licencję 10 Pro

Certyfikaty
Chiny oem-retail soft co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Bardzo dobry partner w oprogramowaniu, dobra cena i ciepła obsługa, myślę, że możemy pracować cały czas

—— John mak

najbardziej wiarygodny dostawca, jaki kiedykolwiek widziałem. z przyjemnością poradzę sobie z tobą, dzięki

—— Daniel camiel

Im Online Czat teraz

Windows 10 Pro Oem Key Code 100% aktywacja online Klucz detaliczny Wygraj licencję 10 Pro

Chiny Windows 10 Pro Oem Key Code 100% aktywacja online Klucz detaliczny Wygraj licencję 10 Pro dostawca
Windows 10 Pro Oem Key Code 100% aktywacja online Klucz detaliczny Wygraj licencję 10 Pro dostawca Windows 10 Pro Oem Key Code 100% aktywacja online Klucz detaliczny Wygraj licencję 10 Pro dostawca

Duży Obraz :  Windows 10 Pro Oem Key Code 100% aktywacja online Klucz detaliczny Wygraj licencję 10 Pro

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: MS
Orzecznictwo: soft
Numer modelu: Windows 10

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20SZT
Cena: cheap and negotiable
Szczegóły pakowania: plastikowa torba DHL
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Transferwise, Payoneer
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
typu: Sprzedaż Język: Multi language
Zawartość: cyfrowy kod klucza Aktywacja: 100% aktywacja online
Dostawy: Pakiet DHL lub e-mail Powierzchnia: Globalne aktywacje
Gwarancja: 100% pracy Key Life: Okres istnienia
High Light:

windows 7 home premium key

,

windows seven product key

Windows 10 Pro Kod klucza produktu 100% Aktywacja online Handel detaliczny Win 10 Pro Licencja

Aktualizacja systemu Windows 10 kwietnia 2010 r. Będzie pierwszą dużą aktualizacją rozwijanego systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 w tym roku.

Wersja systemu Windows 10 1903 lub 19H1 jest również znana jako wersja systemu Windows 10 zaktualizowana w kwietniu 2019 r. Jest to kolejna część wydanej przez Microsoft głównej bezpłatnej aktualizacji namiotu, która wprowadza nowe funkcje, narzędzia i aplikacje do systemu Windows 10.

Ta aktualizacja będzie podążać śladami aktualizacji systemu Windows 10 z października 2018 r. I aktualizacji z kwietnia 2018 r. Przyniosły one wiele nowych funkcji (i błędów) do systemu Windows 10 - nawet najnowsze funkcje mają problemy z przekonaniem użytkowników do aktualizacji. Te aktualizacje i inne aktualizacje nie są spornymi nieznajomymi. Mimo to dzięki tej aktualizacji system Windows 10 osiągnął 800 milionów użytkowników.

Ponadto aktualizacja systemu Windows 10 kwietnia 2019 r. Zaczyna wyglądać jak aktualizacja. Istnieje nie tylko wiele nowych funkcji, takich jak system lekki w całym systemie i możliwość wstrzymywania aktualizacji, ale widzieliśmy plotki, że nowa wersja systemu Windows 10 powinna być w stanie grać w natywne gry Xbox One.

Gwarancja:

1. Dostawa klucza produktu w ciągu 10 minut po otrzymaniu pieniędzy.

2. Aktywacja online 100% dla wszystkich kluczy, bez ograniczeń obszarowych.

3. Klucz jest dożywotni

4. Bez ograniczeń językowych. Wymień za darmo za pierwszym razem, jeśli nie działa.

5. Naklejka Coa jest z hologramem w wysokiej jakości, w razie potrzeby dostępna jest powłoka na zarysowania. wysłać jako dokument.

6. Pakiet OEM jest fabrycznie nowy.

Klucz produktu na PC

Funkcje:

Oryginalny klucz OEM od MS

Globalny obszar 100% aktywacji online

Kluczem jest żywotność pracy

Dostępna jest naklejka Coa i opakowanie OEM

dostępny pakiet językowy angielski / francuski / hiszpański dla pakietu Windows 10 pro oem,

Nowa wersja aplikacji Office Word, Excel, PowerPoint i Outlook zapewni interfejs dotykowy na telefonach, tabletach i komputerach. Trwała wstążka funkcji w górnej części aplikacji jest teraz paskiem aplikacji, który wyświetla się tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. W Outlooku możesz teraz usuwać wiadomości ze skrzynki odbiorczej, przesuwając każdy wpis w lewo. Przesunięcie w prawo oznacza tę wiadomość. Aplikacje będą wyglądały i działały tak samo na komputerze PC, jak na urządzeniach mobilnych, zapewniając bardziej spójne wrażenia.

Inne produkty na magazynie :

okno systemu Windows: Pakiet biurowy Microsoft Office:
Windows 10 pro OEM 32-bitowy / 64-bitowy angielski / hiszpański / francuski Office 2019 Pro / H&B / H&S / Wersja detaliczna / PKC / OEM / COA Sticker
Windows 10 pro Retail USB 32-bitowy / 64-bitowy angielski Wersja Office 2016 Pro / H&B / HS / Pro Plus / PKC / OEM / COA Sticker
Windows 8.1 pro OEM 32-bitowy / 64-bitowy angielski / Pełna wersja Wersja detaliczna Office 2013 Prp / H&B / HS / Pro Plus / PKC / USB / OEM / COA
Windows 8.1 pro Retail 32-bitowy / 64-bitowy angielski / Pełna wersja Wersja detaliczna pakietu Office 2010 Pro / Naklejka PKC / OEM / COA
Windows 7 pro OEM 32-bitowy / 64-bitowy angielski / hiszpański Zapytanie o produkty Adobe
Windows 7 pro Retail 32-bitowy / 64-bitowy angielski / Pełna wersja Serwer MS Windows:
Klawisz Windows i certyfikat COA: Windows Server 2016 R2 standardowa wersja OEM w języku angielskim / hiszpańskim / innym
Windows 10 pro / home key sticker Windows Server 2012 R2 standardowa wersja OEM w języku angielskim / hiszpańskim / innym
Naklejka na klucz do systemu Windows 8 / 8.1 pro Windows Server 2012 R2 standardowa wersja detaliczna angielski / arabski / hiszpański / inny
naklejka na klucz do systemu Windows 7 pro / hp Windows OEM 2008 R2 Wersja OEM Angielski / Arabski / Hiszpański / Inny

skontaktuj się ze mną proszę

Edwin

Sk_ype: kxzwankxz

E-mail: kxzwan@126.com

Microsoft nadal dostosowuje menu Start, a zmiany wprowadzone w systemie Windows 10 w kwietniu 2019 r. Są z pewnością mile widziane.

Po pierwsze, menu Start podczas pierwszego użycia aktualizacji jest mniej mylące, a kafelki i skróty dla wstępnie zainstalowanych aplikacji nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Jednak nadal istnieje wiele aplikacji i gier, które są wstępnie zainstalowane i może być coś, czego nie chcesz używać. Dzięki aktualizacji systemu Windows 10 kwietnia 2019 r. Możesz teraz odinstalować więcej wstępnie zainstalowanych aplikacji.

Nie jest podatny na ataki wariantowe SWAPGS, ponieważ produkty AMD nie są zaprojektowane do spekulacji na nowych wartościach GS po spekulacji SWAPGS. W przypadku ataków, które nie są wariantami SWAPGS, ograniczeniem jest wdrożenie naszych istniejących zaleceń dla wariantu Spectre 1. ”

Ta sama firma konsultingowa Red Hat powiedziała: „W oparciu o opinie branży nie znamy żadnych znanych metod wykorzystania tej luki w systemach Linux”. W mojej odprawie z Botezatu zauważył, że „dotyczy to także maszyn z systemem Linux”. . Jednak ze względu na architekturę systemu operacyjnego są one „mniej podatne na tego typu ataki, ponieważ są mniej niezawodne”. Botezatu powiedział, że w tej chwili nie miało to wpływu na innych sprzedawców systemów operacyjnych, „ale nadal badają podobne ataki za pomocą ataków SWAPGS”.

Odniesienie to, odkryte przez użytkownika Twittera Tero Alhonena, jest zdecydowanie najsilniejszym dowodem i będzie nazywać się aktualizacją systemu Windows 10 kwietnia 2010.
Kolejną wartą uwagi zmianą jest przełączenie menu Start, tak aby miało swój własny dedykowany proces - StartMenuExperienceHost.exe zamiast być hostowanym przez ShellExperienceHost.exe.

Może to brzmieć jak złożona zmiana pod maską, ale jedyną oczywistą gałęzią dla użytkownika jest to, że menu Start działa płynniej i może zapobiec potencjalnym problemom, które mogą być spowodowane przez inne obszary systemu operacyjnego.

Według Microsoftu efektem końcowym jest bardziej niezawodne menu startowe, a szybkość reakcji jest szybsza, ponieważ Start się nie zawiesi, więc czas uruchamiania będzie nieco krótszy.

Szczegóły kontaktu
oem-retail soft co.,ltd

Osoba kontaktowa: Edwin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)